MENU
Shporta

Veshje Lekure per Sediljet e Makines

Veshje Lekure per Sediljet e Makines
Veshje Lekure per Sediljet e Makines
Veshje Lekure per Sediljet e Makines
-14 %
Veshje Lekure per Sediljet e Makines
Veshje Lekure per Sediljet e Makines
Veshje Lekure per Sediljet e Makines
Veshje Lekure per Sediljet e Makines

Veshje Lekure per Sediljet e Makines


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Veshje Lekure

Permasat :

  • pjesa para - 49cm x 52cm
  • pjesa mbrapa - 133cm x 49cm

Vecori : me ajrosje

Detaje :

Seti eshte material lekure dhe perputhet me cdo model makine, nuk jane te rreshqitshme dhe jane mjaft komode. Seti permban edhe veshjet per sediljet mbrapa dhe para. Montimi i tyre eshte lehtesisht praktik dhe nuk demtojne sediljet origjinale te makines .

Materiali eshte i forte dhe rezistent.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
8,499Leke
9,899Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Veshje Lekure
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.