MENU
Shporta

Celular Nokia 105 new| Telefon

Celular Nokia 105 new| Telefon
Celular Nokia 105 new| Telefon
Celular Nokia 105 new| Telefon
-6 %
Celular Nokia 105 new| Telefon
Celular Nokia 105 new| Telefon
Celular Nokia 105 new| Telefon
Celular Nokia 105 new| Telefon

Celular Nokia 105 new | Telefon


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Telefon

Modeli : Nokia 105 new

Ekrani ( Display ) : 1.8 inch

RAM : 4 MB

Memorie : 4 MB

Kamera : nuk ka

Kapaciteti i baterise : 800 mAh

Garancia : 3 muaj nga Aksesore.alArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,999Leke
3,199Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Nokia 105 new
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.