MENU
Shporta

Switch Netis me 8 Porta Fast Ethernet 10/100 Mbps | Pajisje Rrjeti

Switch Netis me 8 Porta Fast Ethernet 10/100 Mbps | Pajisje Rrjeti
Switch Netis me 8 Porta Fast Ethernet 10/100 Mbps | Pajisje Rrjeti
Switch Netis me 8 Porta Fast Ethernet 10/100 Mbps | Pajisje Rrjeti
Switch Netis me 8 Porta Fast Ethernet 10/100 Mbps | Pajisje Rrjeti
-33 %
Switch Netis me 8 Porta Fast Ethernet 10/100 Mbps | Pajisje Rrjeti
Switch Netis me 8 Porta Fast Ethernet 10/100 Mbps | Pajisje Rrjeti
Switch Netis me 8 Porta Fast Ethernet 10/100 Mbps | Pajisje Rrjeti
Switch Netis me 8 Porta Fast Ethernet 10/100 Mbps | Pajisje Rrjeti
Switch Netis me 8 Porta Fast Ethernet 10/100 Mbps | Pajisje Rrjeti

Switch Netis me 8 Porta Fast Ethernet 10/100 Mbps


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Switch

Marka : NETIS

Shpejtesia : 10/ 100 Mbps

Detaje : 

Produkti eshte i markes Netis dhe sherben per te shperndare rrjetin ne disa pajisje njekohesisht.

Vecori te Switch-it : 

  • perfshin Green Technology per te kursyer energjine deri ne 70%
  • pajisur me 8 porta RJ45 Fast Ethernet 10/ 100 Mbps
  • suporton auto MDI/ MDIX 
  • kontrolli i rrjedhes IEEE 802.3x duke siguruar transferimin e besueshem te te dhenave
  • instalim i thjeshte dhe nuk ka nevoje per konfigurim
  • kase plastike, dizanj perfekt per tu perdorur ne zyre, shtepi ose ambjente te tjera


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,999Leke
2,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Netis
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.