MENU
Shporta

Samsung Galaxy J7 2017 | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 16 GB

Samsung Galaxy J7 2017 | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 16 GB
Samsung Galaxy J7 2017 | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 16 GB
Samsung Galaxy J7 2017 | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 16 GB
Samsung Galaxy J7 2017 | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 16 GB
-16 %
Samsung Galaxy J7 2017 | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 16 GB
Samsung Galaxy J7 2017 | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 16 GB
Samsung Galaxy J7 2017 | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 16 GB
Samsung Galaxy J7 2017 | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 16 GB
Samsung Galaxy J7 2017 | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 16 GB

Samsung Galaxy J7 2017 | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 16 GB

 

Pershkrimi i Produktit

Emri :  Smartphone 

Marka : Samsung

Sistemi Operativ: Android 7.0

Dimensionet : 152.5 x 74.8 x 8.0 mm

CPU (Proçesori ) : Octa-Core 1.6 GHz Cortex-A53

RAM/ Memorie : 3GB /  16GB

Karta Grafike : Mali-T830 MP1

Ekrani ( Dispaly ) : 5.5 inch Super AMOLED

Rezolucioni : 1080 x 1920 pixels

Kamera : 13MP / 13MP

Kapaciteti i baterise : 3600 mAh

Garancia : 3 muaj nga Aksesore.al


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
15,499Leke
18,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Samsung Galaxy J7 2017
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.