MENU
Shporta

Ekran Origjinal per Xiaomi Redmi 8 / 8A

Ekran Origjinal per Xiaomi Redmi 8 / 8A
Ekran Origjinal per Xiaomi Redmi 8 / 8A
Ekran Origjinal per Xiaomi Redmi 8 / 8A
Vetem Online -24 %
Ekran Origjinal per Xiaomi Redmi 8 / 8A
Ekran Origjinal per Xiaomi Redmi 8 / 8A
Ekran Origjinal per Xiaomi Redmi 8 / 8A
Ekran Origjinal per Xiaomi Redmi 8 / 8A

Ekran Origjinal per Xiaomi Redmi 8 / 8A


Specifikimet e produktit:

Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Ekrani eshte 100% i testuar!

Testoni ekranin para se ta montoni!

Te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese.

Garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve.
Shenim: Ekrani nuk ka gervishje dhe demtime, nuk eshte i instaluar me pare.
Paketimi: Paketim antishok-qese plastike + kuti kartoni.
Pagesa: Ne pranojme pagesa me: BKT, PayPal dhe paguaj cash kur merr mallin.
Transporti:  Nepermjet Postes Shqiptare dhe Postes ADEX.
Ne rrethe ju paguani nje kosto shtese 80 leke me Poste Shqiptare dhe 300 leke me Posten ADEX. 
Te gjitha ekranet jane no dead pixel.
Nuk pranohen demtime fizike nen logon tone.

Ne nuk mbajme pergjegjesi!
  1. Instalim jo profesional
  2. Demtim i ekranit
  3. Renie ne uje
  4. Demtim i fishave,konektoreve dhe veteshtypje.

Nese produkti qe ju merrni eshte i demtuar, ju lutem na njoftoni menjehere dhe ne ju ndyshojme produktin me nje produkt te ri.
Kur ju merrni pakon tuaj ju lutem kontrolloni pakon dhe produktin. Para instalimit kontrolloni pamjen e produktit dhe funksionin e tij.
Ju duhet te  testoni ekranin para instalimit dhe  nese ka ndonje problem, ju lutem kontaktoni me kujdesin ndaj klientit,
Ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zevendesojme me nje produkt te ri.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
3,699Leke
4,899Leke
  • Stock: In Stock
  • Modeli: Xiaomi Redmi 8 / 8A
  • Magazina: Tirane

Available Options

Dergoja nje miku


Per te siguruar pakon ne kohe dhe cilesi ne perdorim dy sherbime transporti ekspres
1.Posta Shqiptare
2.Adex Courier EkspresMetodat e thjeshta dhe te siguruara e bejne me te lehte porosine tuaj:

Ne ofrojme mundesite si me poshte:
1.Paguaj Kesh ne dorezim te pakos tek postieri
2.Transferte Bankare 
3.Paypal 
4.Karte Krediti ose Debiti

Zakonisht sherbimi i postimit varion nga 24-48 ore.

Per te siguruar cilesine e sherbimit procesi i dorezimit kalon ne keto faza.
1.Konfirmimi i porosise 
2.Printimi i faturave dhe Testimi i produktit
3.Paketimi 
4.Shperndarja 
Per me shume informacion lidhu me kujdesin ndaj klientit nga ora 08:00-16:00
ne numrin 042253169 qe eshte dhe WhatsApp


Per te ofruar nje sherbim korrekt dhe dinjtoz ne ofrojme mundesine e sherbimit dhe pas blerjes se produktit.
Nepermjet formularit kthim produkti ju do te jeni ne gjendje te njoftoni ne kohe reale nje problematike prane departamentit mbrojta e konsumatorit.
Kliko tek formulari me poshte.

Formulari i kthimit te produktit Disa pyetje te shpeshta ?

Lancuar ne Prill 2018, Akesore.al (aksesor.al) eshte nje pike adresimi per konsumatorin Shqiptar. Platforma i jep mundesine klienteve te porositin nga kudo qe ndodhen . Aksesore.al ka tashme me shume se 6000 produkte Te furnizuar nga disa fabrika te njohura ne Europe dhe Kine. Aksesore.al iu sjell klienteve kualitetin e produkteve me cmime me te mira ne treg edhe per porosi te vogla. Dhe akoma me shume, Akesore.al ofron dergesa falas per shumicen e produkteve.
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.