MENU
Shporta

Radio Marrese Baofeng T57 10KM Kunderujit | Walkie Talkie Professional

 Radio Marrese Baofeng T57 10KM Kunderujit | Walkie Talkie Professional
 Radio Marrese Baofeng T57 10KM Kunderujit | Walkie Talkie Professional
 Radio Marrese Baofeng T57 10KM Kunderujit | Walkie Talkie Professional
 Radio Marrese Baofeng T57 10KM Kunderujit | Walkie Talkie Professional
-20 %
 Radio Marrese Baofeng T57 10KM Kunderujit | Walkie Talkie Professional
 Radio Marrese Baofeng T57 10KM Kunderujit | Walkie Talkie Professional
 Radio Marrese Baofeng T57 10KM Kunderujit | Walkie Talkie Professional
 Radio Marrese Baofeng T57 10KM Kunderujit | Walkie Talkie Professional
Radio Marrese Baofeng T57 10KM Kunderujit | Walkie Talkie Professional

 Radio Marrese Baofeng T57 10KM Kunderujit | Walkie Talkie Professional


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Radio Marrese

Prodhuesi : BAOFENG

Modeli : T57

Frekuencat : 130-176 MHz / 400-520 MHz

Voltazhi : 7.4V

Jetegjatesia e baterise : 48 ore

Dimensionet : 54 x 30 x 105mm

Numri i kanaleve : 128

Distanca e transmetimit : 5-10 km vije ajrore

Kapaciteti i baterise : 1800mAh

Perfshin :  radiomarrese, antenat, kufjet, mbajtesen ku karikohet, fisha e karikuesit dhe manualin e perdorimitArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
3,999Leke
4,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Baofeng T57
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.