MENU
Shporta

UPS per Kompjuter Power Tree 1250VA

UPS per Kompjuter Power Tree 1250VA
UPS per Kompjuter Power Tree 1250VA
UPS per Kompjuter Power Tree 1250VA
-15 %
UPS per Kompjuter Power Tree 1250VA
UPS per Kompjuter Power Tree 1250VA
UPS per Kompjuter Power Tree 1250VA
UPS per Kompjuter Power Tree 1250VA

UPS per Kompjuter Power Tree 1250VA 


Pershkrimi i Produktit

Emri :  UPS

Marka : Power Tree

Tipi : Linje interaktive ( korigjon luhatjet e vogla te energjise )

Maksimumi i fuqise: 1250 VA

Hyrja ( Input ) : 140-275 Volt

Dalja ( Output ) : 195-245 Volt

Faktori Power : 0.65

AVR : e perfshire

Frekuenca : 45/ 55 Hz

Koha e Backup : 16 minuta


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
10,199Leke
11,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Power Tree
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.