MENU
Shporta

Samsung Galaxy J3 2018 | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 16 GB

Samsung Galaxy J3 2018 | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 16 GB
Samsung Galaxy J3 2018 | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 16 GB
-19 %
Samsung Galaxy J3 2018 | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 16 GB
Samsung Galaxy J3 2018 | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 16 GB
Samsung Galaxy J3 2018 | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 16 GB

Samsung Galaxy J3 2018 | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 16 GB

 

Pershkrimi i Produktit

Emri :  Smartphone 

Marka : Samsung

Sistemi Operativ: Android 8.0 (Oreo)

Dimensionet : 142.7 x 70.1 x 8.9 mm

CPU (Proçesori ) : Quad-Core 1.4 GHz Cortex-A53 

RAM/ Memorie : 2GB /  16GB

Karta Grafike : Mali-T720

Ekrani ( Dispaly ) : 5.0 inch IPS LCD

Rezolucioni : 720 x 1280 pixels

Kamera : 8MP / 5MP

Kapaciteti i baterise : 2600 mAh

Garancia : 3 muaj nga Aksesore.al


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
12,999Leke
15,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Samsung J3 2018
  • Weight: 0.00kg

Available Options

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.