MENU
Shporta

Antene Wireless Unifi Access Point AC Lite | Ubiquiti Networks | Antene UAP-AC-Lite

Antene Wireless Unifi Access Point AC Lite | Ubiquiti Networks | Antene UAP-AC-Lite
Antene Wireless Unifi Access Point AC Lite | Ubiquiti Networks | Antene UAP-AC-Lite
Antene Wireless Unifi Access Point AC Lite | Ubiquiti Networks | Antene UAP-AC-Lite
Antene Wireless Unifi Access Point AC Lite | Ubiquiti Networks | Antene UAP-AC-Lite
-6 %
Antene Wireless Unifi Access Point AC Lite | Ubiquiti Networks | Antene UAP-AC-Lite
Antene Wireless Unifi Access Point AC Lite | Ubiquiti Networks | Antene UAP-AC-Lite
Antene Wireless Unifi Access Point AC Lite | Ubiquiti Networks | Antene UAP-AC-Lite
Antene Wireless Unifi Access Point AC Lite | Ubiquiti Networks | Antene UAP-AC-Lite
Antene Wireless Unifi Access Point AC Lite | Ubiquiti Networks | Antene UAP-AC-Lite

Antene  Unifi Access Point UAP-AC-Lite


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Antene  Unifi Access Point

Prodhuesi : Ubiquiti Networks

Modeli : UAP-AC-Lite

Dimensionet : 160 x 31.45 mm

Mjedisi : I brendshem

Shpejtesia 2.4 GHz : 300 Mbps

Shpejtesia 5GHz : 867 Mbps

Porta : (1) 10/100/1000 Ethernet

Funksioni : Eshte ideale per shperndarje kosto-efektive ne rrjetat wireless me performance te larte. Pajisja mundeson performance 5 here me te larte se gjenerata e pare e ketij produkti, duke ruajtur cmimin ekonomik.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
14,999Leke
15,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: UAP-AC-Lite
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.