MENU
Shporta

Antene Wireless airMAX Nanostation M5 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna NSM5

Antene Wireless airMAX Nanostation M5 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna NSM5
Antene Wireless airMAX Nanostation M5 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna NSM5
Antene Wireless airMAX Nanostation M5 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna NSM5
Antene Wireless airMAX Nanostation M5 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna NSM5
-12 %
Antene Wireless airMAX Nanostation M5 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna NSM5
Antene Wireless airMAX Nanostation M5 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna NSM5
Antene Wireless airMAX Nanostation M5 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna NSM5
Antene Wireless airMAX Nanostation M5 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna NSM5
Antene Wireless airMAX Nanostation M5 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna NSM5

Antene Nanostation M5 airMAX NSM5 5Ghz


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Antene airMAX Nanostation M5

Prodhuesi : Ubiquiti Networks

Modeli : NSM5

Frekuenca : 5 GHz

Shpejtesi : 150+ Mbps

Rrezja : 15+ Km

Funksioni : Duke pasur nje performance me polaritet dual,  antena eshte ideale per aplikacione

Point-to-MultiPoint (PtMP) qe kerkojne pajisje CPE me performance te larte me nje forme fine.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
14,999Leke
16,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: NSM5
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.