Te gjitha kategorite

 • Te gjitha kategorite
 • TELEFONA & AKSESORE
 • Huawei
 • Honor 4X
 • Honor 5X
 • Honor 7
 • Honor 8
 • Honor 8 Lite
 • Huawei P6
 • Huawei P7
 • Huawei P8
 • Huawei P8 Lite
 • P8 Lite 2017
 • Huawei P9
 • Huawei P9 Plus
 • P20 LITE
 • Huawei Mate 7
 • Huawei Mate S
 • iPhone
 • iPhone 5
 • Iphone 5C
 • iPhone 5S
 • Iphone SE
 • iPhone 6
 • iPhone 6+
 • iPhone 6S
 • iPhone 6S+
 • iPhone 7
 • iPhone 7+
 • iPhone 8
 • iPhone 8+
 • iPhone X
 • SONY
 • SONY Z
 • SONY Z1
 • SONY Z2
 • SONY Z3
 • SONY Z5
 • SONY XA
 • Z ULTRA
 • Xiaomi
 • Redmi 2
 • Redmi 3
 • Redmi 4A
 • Redmi 4X
 • Redmi note 2
 • Redmi Note 3
 • Redmi Note 4
 • Redmi Note 4x
 • Redmi Note 5
 • Redmi Note 6 Pro
 • Redmi 6Pro/A2 Lite
 • Redmi S2/Y2
 • Xiaomi MI A1
 • Xiaomi MI A2
 • Xiaomi MI 5
 • Xiaomi MI 6
 • Xiaomi MI F1
 • LG
 • LG G2
 • LG G3
 • LG G4
 • LG G5
 • NEXUS 4
 • X POWER
 • ELEKTRONIKE
 • Seria S
 • A6 2018
 • Samsung galaxy s3
 • Samsung Galaxy S3 mini
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S4 mini
 • Samsung Galaxy S5
 • Samsung galaxy s5 mini
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy S6 Edge plus
 • Samsung Galaxy S7
 • Samsung Galaxy S7 Edge
 • Samsung J8 2018
 • Samsung A5 2016
 • Samsung A7 2016
 • Samsung A8 2016
 • Seria J
 • J2 Pro 2018
 • J4 2018
 • J6 2018
 • Seria J1
 • Seria J2
 • Seria J3
 • Seria J5
 • Seria J7
 • Te ndryshme
 • Note 3
 • Note 4
 • Note 5
 • Tableta
 • Seria N P T
 • SHTEPIA
 • Kondicionim
 • Ngrohje
 • Uje sanitar
 • SIGURIA
 • KOMPJUTER & ZYRE
 • Laptop
 • Desktop
 • Workstation
 • BUKURIA & FLOKET
 • Samsung
 • VESHJE PER MESHKUJ
 • BLUZA SPORTIVE
 • POLO PER MESHKUJ
 • SPORT
 • AKSESORE
 • KEPUCE & CANTA
 • FEMIJET & BEBA
 • LODRA & HOBI
 • VESHJE PER FEMRAT
 • BLUZA PER FEMRA
 • FUSTANE
 • KEMISHE PER FEMRA
 • PALLTO
 • XHUPA PER FEMRA
 • AKSESORE

Mbajtese celulari per bicikleta Baseus

  Modeli: Mbajtese Baseus 

  Brandi: BASEUS

  Materiali: Silikon

  Perdorimi: Bicikleta

  Pershtatshmeria : Universal

  Ngjyra: zeze

  Tipi: Mbajtese per telefonin

  Materiali: Material i qendrueshem

 Specifikat kryesore:

 - Material me cilesi te larte
 Silikoni i ashper dhe me elasticiet te larte per t'u perdorur per nje kohe te gjate.
 - Lehtesi ne instalim
 Terhiqeni dhe shtengojeni, vendoseni ne dorezen e bicikletes.
 - Pershtatet pothuajse me te gjitha bicikletat
 Tre vrimat rregullimi qe perputhen me trashesi te ndryshme te dorezes se makines.
 - Navigimi i lehte
 Vendoseni ne menyre te palevizshme kur ecni me biciklete. 

Specifikimet e artikullit

Gjendja e produktit :

Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.
Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt. 
Shkruaj nje recension

Lutemi Hyr ose regjistrohu qe te shkruash nje recension

Produkte te ngjashme

Produkte te reja

Baze Karikimi Per J3 Prime J327
Zbritje
New
Ekran Origjinal per Samsung Galaxy J7 2018 J737
Zbritje
New
Baze karikimi per Samsung A520F
New
Baze Karikimi Samsung Note 9
Zbritje
New

1,290Leke 1,999Leke

Baze Karikimi Samsung Note 9

Baze karikimi per Sony Xperia M4
Zbritje
New
Bateria Sony Xperia M4
Zbritje
New

1,390Leke 1,790Leke

Bateria Sony Xperia M4

Ekran Per Huawei Y560
Zbritje
New

1,999Leke 2,900Leke

Ekran Per Huawei Y560

Ekran Per LG L70 D320N
Zbritje
New

1,990Leke 3,990Leke

Ekran Per LG L70 D320N

Bateri iPad 4 Mini
Zbritje
New

2,190Leke 2,490Leke

Bateri iPad 4 Mini