MENU
Shporta

Hard Disk i jashtem Verbatim External HDD 2.5" 1TB USB 3.0 Store 

Hard Disk i jashtem Verbatim External HDD 2.5" 1TB USB 3.0 Store 
Hard Disk i jashtem Verbatim External HDD 2.5" 1TB USB 3.0 Store 
-19 %
Hard Disk i jashtem Verbatim External HDD 2.5" 1TB USB 3.0 Store 
Hard Disk i jashtem Verbatim External HDD 2.5" 1TB USB 3.0 Store 
Hard Disk i jashtem Verbatim External HDD 2.5" 1TB USB 3.0 Store 

Hard Disk i jashtem Verbatim External HDD 2.5" 1TB USB 3.0 Store 

Pershkrimi i Produktit

Emri :  Hard Drive

Modeli : Verbatim

Kapaciteti i ruajtjes: 1 Tb

Lloji i produktit: 2.5 Inch

Hardware Interface: USB 3.0

Funksioni :I përshtatshëm për kompjutera laptop.

Ofron kapacitet, efiçencë dhe siguri të lartë.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
8,499Leke
10,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Verbatim
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.