MENU
Shporta

Boks me Bluetooth Gibox G008 | Wireless Speaker

Boks me Bluetooth Gibox G008 | Wireless Speaker
Boks me Bluetooth Gibox G008 | Wireless Speaker
Boks me Bluetooth Gibox G008 | Wireless Speaker
-23 %
Boks me Bluetooth Gibox G008 | Wireless Speaker
Boks me Bluetooth Gibox G008 | Wireless Speaker
Boks me Bluetooth Gibox G008 | Wireless Speaker
Boks me Bluetooth Gibox G008 | Wireless Speaker

Boks me Bluetooth Gibox G008 | Wireless Speaker


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Boks

Marka : Gibox

Modeli : G008

Lidhja : me bluetooth versioni 5.0

Dimensionet : 160 mm x 80 mm X 220 mm

Fuqia Output :8W

Frekuenca : 100 Hz - 18KHz

Distanca e transmetimit : 10 metra

Kapaciteti i baterise : 1800 mAh

Voltazhi Input: DC 5V

Vecori :  USB Drive, karte memorie, AUX input, opsion per telefonate

Vecori : muzike shume te qarte dhe efekt dinamik te zerit

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,699Leke
2,199Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Gibox G008
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.