MENU
Shporta

Kufje me Bluetooth Airpods i7 Mini

Kufje me Bluetooth Airpods i7 Mini
Kufje me Bluetooth Airpods i7 Mini
Kufje me Bluetooth Airpods i7 Mini
Kufje me Bluetooth Airpods i7 Mini
Kufje me Bluetooth Airpods i7 Mini
-33 %
Kufje me Bluetooth Airpods i7 Mini
Kufje me Bluetooth Airpods i7 Mini
Kufje me Bluetooth Airpods i7 Mini
Kufje me Bluetooth Airpods i7 Mini
Kufje me Bluetooth Airpods i7 Mini
Kufje me Bluetooth Airpods i7 Mini

Kufje me Bluetooth Airpods i7 Mini


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kufje

Modeli : Airpods

Versioni : i7 Mini

Lidhja : Me bluetooth

Funksioni : Perdoret per telefonata, audio dhe muzike.

Pershtatet me : iPhone, Samsung, Xiaomi etj

Perfshihet : 2 kufje, kutia mbajtese dhe fisha e karikimit e tyre .

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
799Leke
1,199Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Airpods i7 Mini
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.