MENU
Shporta

Tharese Flokesh DSP | Tharese Portative per Udhetim | Stilues per Floket

Tharese Flokesh DSP | Tharese Portative per Udhetim | Stilues per Floket
Tharese Flokesh DSP | Tharese Portative per Udhetim | Stilues per Floket
Tharese Flokesh DSP | Tharese Portative per Udhetim | Stilues per Floket
-27 %
Tharese Flokesh DSP | Tharese Portative per Udhetim | Stilues per Floket
Tharese Flokesh DSP | Tharese Portative per Udhetim | Stilues per Floket
Tharese Flokesh DSP | Tharese Portative per Udhetim | Stilues per Floket
Tharese Flokesh DSP | Tharese Portative per Udhetim | Stilues per Floket

Tharese Flokesh DSP | Tharese Portative per Udhetim | Stilues per Floket


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Tharese Flokesh

Marka : DSP

Permasat : 24cm x 16.5cm

Burimi : energjia elektrike

Voltazhi : 210V - 240V

Fuqia max :1200 - 1599 W

Numri i ingranazheve : 3

Elementi Ngrohes : rrezet infrared

Perdorimi : ne shtepi,udhetime etj.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,899Leke
2,599Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: DSP
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.