MENU
Shporta

Kufje me Bluetooth Airpods i7s TWS

Kufje me Bluetooth Airpods i7s TWS
Kufje me Bluetooth Airpods i7s TWS
Kufje me Bluetooth Airpods i7s TWS
Kufje me Bluetooth Airpods i7s TWS
-33 %
Kufje me Bluetooth Airpods i7s TWS
Kufje me Bluetooth Airpods i7s TWS
Kufje me Bluetooth Airpods i7s TWS
Kufje me Bluetooth Airpods i7s TWS
Kufje me Bluetooth Airpods i7s TWS

Kufje me Bluetooth Airpods i7s TWS


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kufje

Modeli : Airpods

Versioni : i7s TWS

Lidhja : Me bluetooth

Funksioni : Perdoret per telefonata, audio dhe muzike.

Pershtatet me : iPhone, Samsung, Xiaomi etj

Perfshihet : 2 kufje, kutia mbajtese dhe fisha e karikimit e tyre .

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
799Leke
1,199Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Airpods i7s TWS
  • Weight: 0.00kg

Available Options

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.