MENU
Shporta

Boks me Bluetooth Kunder Ujit Awei Y280

Boks me Bluetooth Kunder Ujit Awei Y280
Boks me Bluetooth Kunder Ujit Awei Y280
Boks me Bluetooth Kunder Ujit Awei Y280
Boks me Bluetooth Kunder Ujit Awei Y280
Boks me Bluetooth Kunder Ujit Awei Y280
Boks me Bluetooth Kunder Ujit Awei Y280
Boks me Bluetooth Kunder Ujit Awei Y280
-18 %
Boks me Bluetooth Kunder Ujit Awei Y280
Boks me Bluetooth Kunder Ujit Awei Y280
Boks me Bluetooth Kunder Ujit Awei Y280
Boks me Bluetooth Kunder Ujit Awei Y280
Boks me Bluetooth Kunder Ujit Awei Y280
Boks me Bluetooth Kunder Ujit Awei Y280
Boks me Bluetooth Kunder Ujit Awei Y280
Boks me Bluetooth Kunder Ujit Awei Y280

Boks me Bluetooth Kunder Ujit Awei Y280 


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Boks

Modeli : Awei Y280

Input : Bluetooth / AUX / TF Card / USB  

Kapaciteti i baterise : 4000 mAh

Koha e karikimit : 4 ore

Koha per muzike : 12 ore

Perdorimi : Per te degjuar muzike

Vecori : Super Bass

Material cilesor dhe kunder ujit !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.
Shkruaj nje pershtypje

Shenim: Jepni pershtypjen tuaj per produktin qe keni blere!
Keq Mire
4,199Leke
5,099Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Awei Y280
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.