MENU
Shporta

Samsung Galaxy S9 | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 64/ 128/ 256 GB

Samsung Galaxy S9 | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 64/ 128/ 256 GB
Samsung Galaxy S9 | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 64/ 128/ 256 GB
Samsung Galaxy S9 | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 64/ 128/ 256 GB
Samsung Galaxy S9 | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 64/ 128/ 256 GB
Samsung Galaxy S9 | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 64/ 128/ 256 GB
-28 %
Samsung Galaxy S9 | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 64/ 128/ 256 GB
Samsung Galaxy S9 | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 64/ 128/ 256 GB
Samsung Galaxy S9 | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 64/ 128/ 256 GB
Samsung Galaxy S9 | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 64/ 128/ 256 GB
Samsung Galaxy S9 | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 64/ 128/ 256 GB
Samsung Galaxy S9 | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 64/ 128/ 256 GB

Samsung Galaxy S9 | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 64/ 128/ 256 GB

 

Pershkrimi i Produktit

Emri :  Smartphone 

Marka : Samsung

Sistemi Operativ: Android 8.0 (Oreo)

Dimensionet : 147.7 x 68.7 x 8.5 mm

CPU (Proçesori ) : Octa-Core ( 4x2.8 GHz Kryo 385 Gold & 4x1.7 GHz Kryo 385 Silver )

RAM/ Memorie : 4GB /  64GB ; 4GB/ 128GB ; 4GB/ 256GB

Karta Grafike : Mali-G72 MP18 - EMEA  Adreno 630 -USA/ LATAM & CHINA

Ekrani ( Dispaly ) : 5.8 inch Super AMOLED

Rezolucioni : 1440 x 2960 pixels

Kamera : 12MP / 8MP

Kapaciteti i baterise : 3000 mAh

Garancia : 3 muaj nga Aksesore.al


Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Shenim: Jepni pershtypjen tuaj per produktin qe keni blere!
Keq Mire
43,899Leke
60,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Samsung Galaxy S9
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.