MENU
Shporta

Oxhak me Dru per Ngrohje me Ajer | Elektroshtepiaket e Medha

Oxhak me Dru per Ngrohje me Ajer | Elektroshtepiaket e Medha
Oxhak me Dru per Ngrohje me Ajer | Elektroshtepiaket e Medha
Oxhak me Dru per Ngrohje me Ajer | Elektroshtepiaket e Medha
-15 %
Oxhak me Dru per Ngrohje me Ajer | Elektroshtepiaket e Medha
Oxhak me Dru per Ngrohje me Ajer | Elektroshtepiaket e Medha
Oxhak me Dru per Ngrohje me Ajer | Elektroshtepiaket e Medha
Oxhak me Dru per Ngrohje me Ajer | Elektroshtepiaket e Medha

Oxhak me Dru per Ngrohje me Ajer | Elektroshtepiaket e Medha


Pershkrimi i Produktit (Skeda Teknike & Karakteristikat)


Emri :  Oxhak me Dru

Modeli : IDRO 50

Dimensionet : 77cm (gjeresi) x 66cm (thellesi) x 138cm (lartesi)

Fuqia termike : 18 KW

Rendimenti : 78.3 %

Vellimi i ngrohjes : 470 meter kub

Konsumi i karburantit (druri) : 2-5 kg/ ore

Dalja e tymit : 18F cm

Permbajtja e ujit : 60 L

Pesha : 171/ 189 kg

Detaje :

Oxhaku me dru pervec ngrohjes se shtepise me ajer, prodhon edhe uje te ngrohte per pajisje shtepiake.

Oxhaku permban nje strukture celiku te salduar dhe te trashe, xham qeramik i cili eshte rezistent ndaj goditjeve termike deri ne 800 grade celcius dhe gjithashtu funksionon me anen e mekanizmit automatik te kontrollit te tejkalimit te tymit.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Shenim: Jepni pershtypjen tuaj per produktin qe keni blere!
Keq Mire
211,999Leke
249,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: IDRO 50
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.