MENU
Shporta

Kufje AKG Samsung bashke me Kllefin Mbajtes

Kufje AKG Samsung bashke me Kllefin Mbajtes
Kufje AKG Samsung bashke me Kllefin Mbajtes
Kufje AKG Samsung bashke me Kllefin Mbajtes
Kufje AKG Samsung bashke me Kllefin Mbajtes
Kufje AKG Samsung bashke me Kllefin Mbajtes
Kufje AKG Samsung bashke me Kllefin Mbajtes
-20 %
Kufje AKG Samsung bashke me Kllefin Mbajtes
Kufje AKG Samsung bashke me Kllefin Mbajtes
Kufje AKG Samsung bashke me Kllefin Mbajtes
Kufje AKG Samsung bashke me Kllefin Mbajtes
Kufje AKG Samsung bashke me Kllefin Mbajtes
Kufje AKG Samsung bashke me Kllefin Mbajtes
Kufje AKG Samsung bashke me Kllefin Mbajtes

Kufje AKG Samsung bashke me Kllefin Mbajtes


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kufje

Modeli : AKG

Butonat : play, pause, volume +/-

Gjatesia : 120 cm

Output ( Dalja ) : porte AUX 3.5mm

Frekuenca : 20Hz - 20KHz

Vecori : perfshin edhe mikrofon per te realizuar telefonata

Perfshihet : kufjet dhe kllefi mbajtes per kufjet


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,199Leke
1,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Samsung
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.