MENU
Shporta

Boks me Bluetooth Auris K12

Boks me Bluetooth Auris K12
Boks me Bluetooth Auris K12
Boks me Bluetooth Auris K12
-27 %
Boks me Bluetooth Auris K12
Boks me Bluetooth Auris K12
Boks me Bluetooth Auris K12
Boks me Bluetooth Auris K12

Boks me Bluetooth Auris K12


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Boks

Marka : Auris K12

Perdorimi : Per te degjuar muzike

Vecori : Super Bass

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Shenim: Jepni pershtypjen tuaj per produktin qe keni blere!
Keq Mire
799Leke
1,099Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Auris K12
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.