MENU
Shporta

Transmetues Wireless Bluetooth per Makine | Car Music Receiver 3.5mm

Transmetues Wireless Bluetooth per Makine | Car Music Receiver 3.5mm
Transmetues Wireless Bluetooth per Makine | Car Music Receiver 3.5mm
Transmetues Wireless Bluetooth per Makine | Car Music Receiver 3.5mm
Transmetues Wireless Bluetooth per Makine | Car Music Receiver 3.5mm
Transmetues Wireless Bluetooth per Makine | Car Music Receiver 3.5mm
-33 %
Transmetues Wireless Bluetooth per Makine | Car Music Receiver 3.5mm
Transmetues Wireless Bluetooth per Makine | Car Music Receiver 3.5mm
Transmetues Wireless Bluetooth per Makine | Car Music Receiver 3.5mm
Transmetues Wireless Bluetooth per Makine | Car Music Receiver 3.5mm
Transmetues Wireless Bluetooth per Makine | Car Music Receiver 3.5mm
Transmetues Wireless Bluetooth per Makine | Car Music Receiver 3.5mm

Transmetues Wireless Bluetooth per Makine | Car Music Receiver 3.5mm


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Transmetues

Marka : HVIERO

Bluetooth :  versioni 3.0 + EDR Class 2

Frekuenca : 2.4 GHz

Suporton : A2DP Stereo Profile

Distanca e transmetimit : 10 metra

Koha e operimit : deri ne 8 ore


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
799Leke
1,199Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: HVIERO
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.