Te gjitha kategorite

 • Te gjitha kategorite
 • TELEFONA & AKSESORE
 • Huawei
 • Honor 4X
 • Honor 5X
 • Honor 7
 • Honor 8
 • Honor 8 Lite
 • Huawei P6
 • Huawei P7
 • Huawei P8
 • Huawei P8 Lite
 • P8 Lite 2017
 • Huawei P9
 • Huawei P9 Plus
 • P20 LITE
 • Huawei Mate 7
 • Huawei Mate S
 • iPhone
 • iPhone 5
 • Iphone 5C
 • iPhone 5S
 • Iphone SE
 • iPhone 6
 • iPhone 6+
 • iPhone 6S
 • iPhone 6S+
 • iPhone 7
 • iPhone 7+
 • iPhone 8
 • iPhone 8+
 • iPhone X
 • SONY
 • SONY Z
 • SONY Z1
 • SONY Z2
 • SONY Z3
 • SONY Z5
 • SONY XA
 • Z ULTRA
 • Xiaomi
 • Redmi 2
 • Redmi 3
 • Redmi 4A
 • Redmi 4X
 • Redmi note 2
 • Redmi Note 3
 • Redmi Note 4
 • Redmi Note 4x
 • Redmi Note 5
 • Redmi Note 6 Pro
 • Redmi 6Pro/A2 Lite
 • Redmi S2/Y2
 • Xiaomi MI A1
 • Xiaomi MI A2
 • Xiaomi MI 5
 • Xiaomi MI 6
 • Xiaomi MI F1
 • LG
 • LG G2
 • LG G3
 • LG G4
 • LG G5
 • NEXUS 4
 • X POWER
 • ELEKTRONIKE
 • Seria S
 • A6 2018
 • Samsung galaxy s3
 • Samsung Galaxy S3 mini
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S4 mini
 • Samsung Galaxy S5
 • Samsung galaxy s5 mini
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy S6 Edge plus
 • Samsung Galaxy S7
 • Samsung Galaxy S7 Edge
 • Samsung J8 2018
 • Samsung A5 2016
 • Samsung A7 2016
 • Samsung A8 2016
 • Seria J
 • J2 Pro 2018
 • J4 2018
 • J6 2018
 • Seria J1
 • Seria J2
 • Seria J3
 • Seria J5
 • Seria J7
 • Te ndryshme
 • Note 3
 • Note 4
 • Note 5
 • Tableta
 • Seria N P T
 • SHTEPIA
 • Kondicionim
 • Ngrohje
 • Uje sanitar
 • SIGURIA
 • KOMPJUTER & ZYRE
 • Laptop
 • Desktop
 • Workstation
 • BUKURIA & FLOKET
 • Samsung
 • VESHJE PER MESHKUJ
 • BLUZA SPORTIVE
 • POLO PER MESHKUJ
 • SPORT
 • AKSESORE
 • KEPUCE & CANTA
 • FEMIJET & BEBA
 • LODRA & HOBI
 • VESHJE PER FEMRAT
 • BLUZA PER FEMRA
 • FUSTANE
 • KEMISHE PER FEMRA
 • PALLTO
 • XHUPA PER FEMRA
 • AKSESORE

E vogël dhe e  përshtatshme

Modeli Kriss3 7 kW sjellë nxehtësinë e duhur në dhoma të vogla.  
Madhësia e saj kompakte dhe dizajni i thjeshtë, i kombinuar me performancën e saj të lartë, e bëjnë këtë stufë jashtëzakonisht praktike,pasi përshtatet me cilësinë dhe stilin.
Fuqia e saj e moderuar kombinohet me një kohë të funksionimit që varion 
dhoma për një kohë të gjatë. Thjeshtësia e saj e bën jashtëzakonisht të lehtë për tu përdorur, duhen vetëm disa hapa intuitive për ta aktivizuar dhe vendosur. 

Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 48 oreve

Siguria     | Blerje e sigurt.


                              KARAKTERISTIKAT TEKNIKE:


Fuqia nominale

kW

7

Fuqia e reduktuar

kW

2,3

Fuqia nominale e dobishme per ujin

kW

-

Fuqia e reduktuar e dobishme per ujin

kW

-

Rendimenti nominal

%

90

Rendimenti I reduktuar

%

92,2

Vëllimi i ngrohjes (min-max)

m3

55 - 170

CO në 13% O2  nominal

%

0,011

CO në 13% O2 e reduktuar

%

0,032

Përmbajtja e pluhurit në 13% O2 nominal

mg/Nm3

27,5

Kapaciteti i bojlerit (H2O)

l

-

Kapaciteti i rezervuarit

kg

18

lënda djegëse

 

Pellet ø6

Konsumi orar (min-max)

kg/h

0,52 - 1,63

Autonomia (min-max)

h

11 - 34,6

Thithja elektrike në ndezje (max)

W

364

Thithja elektrike në punë (max)

W

46

Furnizimi dhe frekuenca

V - Hz

230 - 50

Depresioni oxhakut

Pa

11,7

Diametri i shkarkimit të tymit

mm

80

Diametri i hyrjes së ajrit të djegies

mm

60

Masa e tymit (min-max)

g/sec

2,22 - 4,24

Temperatura e tymit në dalje (max)

°C

180,8

Pesha neto

kg

88

Pesha bruto

kg

98Shkruaj nje recension

Shenim: HTML nuk lejohet!
    Keq           Mire

Produkte te ngjashme

Produkte te reja

Xham mbrojtes per iPad Air2
New
Kapaku mbrapa Samsung A530
Zbritje
New

799Leke 1,100Leke

Kapaku mbrapa Samsung A530

Kamera Para e Samsung A530
Zbritje
New

899Leke 1,100Leke

Kamera Para e Samsung A530

Ekran Origjinal per Xiaomi Redmi 6A
Zbritje
New
Cover Mbrojtese Per iPad Air 2
Zbritje
New

1,390Leke 1,999Leke

Cover Mbrojtese Per iPad Air 2

Batanie Romix Per Piknik Kunder Ujit
Zbritje
New
Bateri per iPhone 5
Zbritje
New

999Leke 1,999Leke

Bateri per iPhone 5

PowerBank MOXOM 10000mAh
Zbritje
New

2,199Leke 2,699Leke

PowerBank MOXOM 10000mAh

Mbajtese celulari per bicikleta Baseus
Zbritje
New