MENU
Shporta

Kufje SBOX Te Zeza me mikrofon | KUFJE SBOX HS-501B

Kufje SBOX Te Zeza me mikrofon | KUFJE SBOX HS-501B
Kufje SBOX Te Zeza me mikrofon | KUFJE SBOX HS-501B
-19 %
Kufje SBOX Te Zeza me mikrofon | KUFJE SBOX HS-501B
Kufje SBOX Te Zeza me mikrofon | KUFJE SBOX HS-501B
Kufje SBOX Te Zeza me mikrofon | KUFJE SBOX HS-501B

Kufje SBOX Te Zeza me mikrofon HS-501B


Pershkrimi i Produktit

Emri : Kufje SBOX

Modeli : HS-501B

Ngjyra : E Zeze

Kontroll ne Distance : Po

Rezistenca e Plote : 32 Ohm

Ndjeshmeria : 116 + - 3 dB

Stili : On-Ear

Konektori : 3.5 mm Stereo

Fuqia : 30 mW

Frekuenca : 20 - 20 000 Hz

Gjatesia e kabllit : 1.2 m

Materiali : Plastik, Lekure Faux

Detaje : Kufje per kompjuter, smartphone dhe gaming, jane te pershtatshme per lojra, per te degjuar muzike, dhe per thirrje audio dhe video.

Transmetim i shpejte dhe qendrueshmeri !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,299Leke
1,599Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: HS-501B
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.