MENU
Shporta

Samsung Galaxy Note 5 | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 32 GB

Samsung Galaxy Note 5 | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 32 GB
Samsung Galaxy Note 5 | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 32 GB
Samsung Galaxy Note 5 | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 32 GB
-35 %
Samsung Galaxy Note 5 | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 32 GB
Samsung Galaxy Note 5 | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 32 GB
Samsung Galaxy Note 5 | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 32 GB
Samsung Galaxy Note 5 | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 32 GB

Samsung Galaxy Note 5 | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 32 GB


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Smartphone 

Marka : Samsung

Sistemi Operativ: Android 8.0 (Oreo)

Dimensionet : 153.2 x 76.1 x 7.6 mm

CPU (Proçesori ) : Quad-Core ( 4X2.1 GHz Cortex-A57 &4x1.5 GHz Cortex-A53 )

RAM/ Memorie : 4GB /  32GB

Karta Grafike : Mali-T760MP8

Ekrani ( Dispaly ) : 5.7 inch SUPER AMOLED

Rezolucioni : 1440 x 2560 pixels

Kamera : 16MP / 5MP

Kapaciteti i baterise : 3000 mAh

Garancia : 3 muaj nga Aksesore.al


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Shenim: Jepni pershtypjen tuaj per produktin qe keni blere!
Keq Mire
16,999Leke
25,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Samsung Galaxy Note 5
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.