MENU
Shporta

Cante Shpine per Laptop HP 15.6'' ( inch )

Cante Shpine per Laptop HP 15.6'' ( inch )
Cante Shpine per Laptop HP 15.6'' ( inch )
Cante Shpine per Laptop HP 15.6'' ( inch )
Cante Shpine per Laptop HP 15.6'' ( inch )
Cante Shpine per Laptop HP 15.6'' ( inch )
Cante Shpine per Laptop HP 15.6'' ( inch )
-18 %
Cante Shpine per Laptop HP 15.6'' ( inch )
Cante Shpine per Laptop HP 15.6'' ( inch )
Cante Shpine per Laptop HP 15.6'' ( inch )
Cante Shpine per Laptop HP 15.6'' ( inch )
Cante Shpine per Laptop HP 15.6'' ( inch )
Cante Shpine per Laptop HP 15.6'' ( inch )
Cante Shpine per Laptop HP 15.6'' ( inch )

Cante Shpine per Laptop HP  15.6'' ( inch ) 


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Cante Laptopi

Marka : HP

Modeli : K0B39AA

Madhesia : per laptope 15.6''

Dimensionet : 310 x 445 x 100 mm

Ngjyra : GRI

Materiali eshte i forte dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
3,299Leke
3,999Leke
 • Stock: In Stock
 • Model: HP
 • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.