MENU
Shporta

Cante Shpine per Laptop SBOX 15.6'' ( inch )

Cante Shpine per Laptop SBOX  15.6'' ( inch )
Cante Shpine per Laptop SBOX  15.6'' ( inch )
Cante Shpine per Laptop SBOX  15.6'' ( inch )
-20 %
Cante Shpine per Laptop SBOX  15.6'' ( inch )
Cante Shpine per Laptop SBOX  15.6'' ( inch )
Cante Shpine per Laptop SBOX  15.6'' ( inch )
Cante Shpine per Laptop SBOX 15.6'' ( inch )

Cante Shpine per Laptop SBOX  15.6'' ( inch )


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Cante Laptopi

Marka : SBOX

Modeli : NSS-19044NB

Madhesia : per laptope 15.6''

Dimensionet : 320 x 450 x 80 mm

Materiali : Poliester 610D

Ngjyra : blu e erret

Materiali eshte i forte dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,999Leke
2,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: SBOX
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.