MENU
Shporta

Kufje Wireless QCY QS1

Kufje Wireless QCY QS1
Kufje Wireless QCY QS1
Kufje Wireless QCY QS1
Kufje Wireless QCY QS1
-30 %
Kufje Wireless QCY QS1
Kufje Wireless QCY QS1
Kufje Wireless QCY QS1
Kufje Wireless QCY QS1
Kufje Wireless QCY QS1

Kufje Wireless QCY QS1


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kufje

Modeli : Airpods

Versioni : QCY QS1

Lidhja : Me bluetooth version 5.0 

Distanca e komunikimit : 10 metra

Koha e karikimit full : rreth 2 ore

Koha e perdorimit te kufjeve : rreth 4 ore

Koha StandBy : 120 ore

Kapaciteti i baterise AirPods/ Kutise Mbajtese : 43 mAh / 380 mAh

Funksioni : Perdoret per telefonata, audio dhe muzike.

Pershtatet me : iPhone, Samsung, Xiaomi etj

Perfshihet : 2 kufje, kutia mbajtese dhe fisha e karikimit e tyre .

Transmetim i shpejte dhe qendrueshmeri !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
3,499Leke
4,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: QCY QS1
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.