MENU
Shporta

Kufje me Bluetooth Smart AK8 Airpods

Kufje me Bluetooth Smart AK8 Airpods
Kufje me Bluetooth Smart AK8 Airpods
Kufje me Bluetooth Smart AK8 Airpods
-24 %
Kufje me Bluetooth Smart AK8 Airpods
Kufje me Bluetooth Smart AK8 Airpods
Kufje me Bluetooth Smart AK8 Airpods
Kufje me Bluetooth Smart AK8 Airpods

Kufje me Bluetooth Smart AK8 Airpods


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kufje

Modeli : Airpods

Versioni :Ak8

Lidhja : Me bluetooth

Transmetimi : deri ne 10 metra

Funksioni : Perdoret per telefonata, audio dhe muzike.

Pershtatet me : iPhone, Samsung, Xiaomi etj

Perfshihet : 2 kufje, kutia mbajtese dhe fisha e karikimit e tyre .

Vecori : Suporton karikim wireless, volum HD dhe kapacitet i larte i baterise

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,199Leke
2,899Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Airpods Ak8
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.