MENU
Shporta

Flash Deals

Fishe Karikimi Baseus Android Micro USB Fast Charger 50cm Fishe Karikimi Baseus Android Micro USB Fast Charger 50cm
Vetem Online -40 %
Fishe Karikimi Baseus Android Micro USB Fast Charger 50cmPershkrimi i ProduktitEmri :  Fishe KarikimiMarka : BASEUSGjatesia : 50 c..
299Leke 499Leke
USB 3.1 Sandisk | Flash Drive Ultra Luxe 32 GB USB 3.1 Sandisk | Flash Drive Ultra Luxe 32 GB
Vetem Online -50 %
USB 3.1 Sandisk | Flash Drive Ultra Luxe 32 GBPershkrimi i ProduktitMarka : SandiskShpejtesia : 150 Mb/sKapaciteti : 32 GBNderfaqja Hardware : US..
1,299Leke 2,599Leke
Baze Karikimi per iPhone 6S Plus Baze Karikimi per iPhone 6S Plus
Vetem Online -33 %
Baze Karikimi per iPhone 6S PlusArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini..
799Leke 1,199Leke
Ekran Origjinal per Samsung Galaxy V Plus G318HZ / G318H / G318 Ekran Origjinal per Samsung Galaxy V Plus G318HZ / G318H / G318
Vetem Online -21 %
Ekran Origjinal per Samsung Galaxy V Plus G318HZ / G318H / G318 Specifikimet e produktit:Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i pad..
2,199Leke 2,799Leke
XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 128 GB XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 128 GB
Vetem Online -6 %
XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 128 GB  Pershkrimi i ProduktitEmri :  Smartphone Marka : Xiaom..
33,999Leke 35,999Leke
Kamera Sigurie AHD | Digital Video Camera AHD Kamera Sigurie AHD | Digital Video Camera AHD
Vetem Online -25 %
Kamera Sigurie AHD | Digital Video Camera AHDPershkrimi i ProduktitEmri :  Kamera SigurieModeli : Camera AHDNderlidhja : Me kabellTipi i Mat..
4,999Leke 6,699Leke
Kapak Mbrojtes per Tablet | Book Cover T515\T510 Kapak Mbrojtes per Tablet | Book Cover T515\T510
Vetem Online -26 %
Kapak Mbrojtes per Tablet | Book Cover T515\T510Pershkrimi i ProduktitEmri : Kapak Mbrojtes Modeli : T515\T510Funksioni : Siguron ..
1,699Leke 2,299Leke
Dron Fluturues Quadrocopter me Autonomi Fluturimi 8 Minuta Dron Fluturues Quadrocopter me Autonomi Fluturimi 8 Minuta
Vetem Online -14 %
Dron Fluturues Quadrocopter me Autonomi Fluturimi 8 Minuta Pershkrimi i ProduktitEmri :  Dron FluturuesModeli : Quadrocopter ..
5,999Leke 6,999Leke
Bateri Samsung A3 2016 Bateri Samsung A3 2016
Vetem Online -40 %
Bateri Samsung A3 2016Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen ..
1,199Leke 1,999Leke
Fishe Karikimi Micro USB per Samsung Fishe Karikimi Micro USB per Samsung
Vetem Online -29 %
Fishe Karikimi Micro USB per SamsungPershkrimi i ProduktitEmri :  Fishe KarikimiMarka : SamsungDetaje : Fisha USB ne Mic..
249Leke 349Leke
Ekran Origjinal Per Xiaomi Redmi Note 5A Ekran Origjinal Per Xiaomi Redmi Note 5A
Vetem Online -22 %
Ekran Origjinal Per Xiaomi Redmi Note 5ASpecifikimet e produktit:Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij ori..
3,499Leke 4,499Leke
Kapaku Mbrapa per Samsung Galaxy A8 2018-A530 Kapaku Mbrapa per Samsung Galaxy A8 2018-A530
Vetem Online -33 %
Kapaku Mbrapa per Samsung Galaxy A8 2018-A530Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti..
799Leke 1,199Leke
Xham Mbrojtes Privacy per iPhone 7 Xham Mbrojtes Privacy per iPhone 7
Vetem Online -40 %
Xham Mbrojtes Privacy per iPhone 7 Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe j..
599Leke 999Leke
Apple iPhone 11 | Smartphone | Memorie 128 GB Apple iPhone 11 | Smartphone | Memorie 128 GB
Vetem Online -4 %
Apple iPhone 11 | Smartphone | Memorie 128 GB Pershkrimi i ProduktitEmri :  Smartphone Marka : AppleModeli : iPhone 11Si..
93,499Leke 97,499Leke
Korniza e Ekranit LCD per iPhone 5C Korniza e Ekranit LCD per iPhone 5C
Vetem Online -50 %
Korniza e Ekranit LCD per iPhone 5CArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te bl..
149Leke 299Leke
Mbajtese Telefoni Baseus per Makine | Mbajtese Celulari Mbajtese Telefoni Baseus per Makine | Mbajtese Celulari
Vetem Online -20 %
Mbajtese Telefoni Baseus per Makine | Mbajtese CelulariPershkrimi i ProduktitEmri :  Mbajtese per Telefonin Marka : BASEUSNgjyra :..
1,599Leke 1,999Leke
Ekran Origjinal per Huawei Honor 6A Ekran Origjinal per Huawei Honor 6A
Vetem Online -21 %
Ekran Origjinal per Huawei Honor 6ASpecifikimet e produktit:Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjina..
3,299Leke 4,200Leke
Altoparlant iPhone 6 Altoparlant iPhone 6
Vetem Online -60 % Vjen gjendje per 2-3 dite
Altoparlant iPhone 6 Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne fa..
199Leke 499Leke
Te gjitha Vidat per iPhone 7 | Vida te Ndryshme Te gjitha Vidat per iPhone 7 | Vida te Ndryshme
Vetem Online -17 % Vjen gjendje per 2-3 dite
Te gjitha Vidat per iPhone 7 | Vida te NdryshmeArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe..
199Leke 239Leke
Samsung E1205 | Telefon Samsung E1205 | Telefon
Vetem Online -17 %
Samsung E1205 | Telefon Pershkrimi i ProduktitEmri :  TelefonMarka : SamsungModeli : Samsung E1205Permasat : 10.8x1.4x4...
3,499Leke 4,199Leke
Fishe  karikimi Baseus  | Fast charging Data Cable type-C to iP PD 20W Fishe  karikimi Baseus  | Fast charging Data Cable type-C to iP PD 20W
Vetem Online -29 %
Fishe karikimi Baseus | Fast charging Data Cable type-C to iP PD 20W Pershkrimi i ProduktitEmri : Fishe Karikimi Marka : Baseus Po..
999Leke 1,399Leke
Altoparlant iPhone 8 Altoparlant iPhone 8
Vetem Online -44 %
Altoparlant iPhone 8 Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne fa..
499Leke 899Leke
Mbajtese Krahu Telefoni per Vrap, Palester, Joga | Phone Holder Mbajtese Krahu Telefoni per Vrap, Palester, Joga | Phone Holder
Vetem Online -67 %
Mbajtese Krahu Telefoni per Vrap, Palester, Joga | Phone HolderPershkrimi i ProduktitEmri :  Mbajtese per Telefonin Ngjyra : e zez..
499Leke 1,499Leke
Karikues per iPhone Auris (Koke+ Fishe Karikim) Karikues per iPhone Auris (Koke+ Fishe Karikim)
Vetem Online -44 %
Karikues per iPhone Auris (Koke+ Fishe Karikim) Pershkrimi i ProduktitEmri :  Fishe + Koke Karikimi iPhoneMarka : AurisDetaje :&nb..
499Leke 899Leke
Cante Laptopi Trust 13.3'' ( inch ) Cante Laptopi Trust 13.3'' ( inch )
Vetem Online -14 %
Cante Laptopi Trust 13.3'' ( inch )Pershkrimi i ProduktitEmri :  Cante LaptopiMarka : TrustModeli : 21030Madhesia : per laptope 13.3''Materiali :..
2,999Leke 3,499Leke
Kamera Mbrapa per Samsung Galaxy S3 Kamera Mbrapa per Samsung Galaxy S3
Vetem Online -40 %
Kamera Mbrapa per Samsung Galaxy S3Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do ..
299Leke 499Leke
Adaptor Audio Baseus AUX Mashkull ne Type-C per Samsung, Huawei, Xiaomi, Sony, iPad Pro, Laptop Adaptor Audio Baseus AUX Mashkull ne Type-C per Samsung, Huawei, Xiaomi, Sony, iPad Pro, Laptop
Vetem Online -31 %
Adaptor Audio Baseus AUX Mashkull ne Type-C per Samsung, Huawei, Xiaomi, Sony, iPad Pro, LaptopPershkrimi i ProduktitEmri :  AdaptorMarka :&..
899Leke 1,299Leke
Kamera Para per Samsung Galaxy S6 edge plus Kamera Para per Samsung Galaxy S6 edge plus
Vetem Online -45 %
Kamera Para per Samsung Galaxy S6 edge plusArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti q..
219Leke 399Leke
Akses Kontrolli per Ashensore | Access Controller RFID 125KHz Akses Kontrolli per Ashensore | Access Controller RFID 125KHz
Vetem Online -25 %
Akses Kontrolli per Ashensore | Access Controller RFID 125KHzPershkrimi i ProduktitEmri :  Akses KontrolliMarka : ACMModeli : ACM - 2000CWie..
2,999Leke 3,999Leke
Ekran iPhone 8 Ekran iPhone 8
Vetem Online -30 %
Ekran iPhone 8Specifikimet e produktit:Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do t..
2,799Leke 3,999Leke
Mashe per Floket DSP | Stilues Flokesh Mashe per Floket DSP | Stilues Flokesh
Vetem Online -34 %
Mashe per Floket DSP | Stilues FlokeshPershkrimi i ProduktitEmri :  Mashe per FloketMarka : DSPModeli : 20023Fuqia : 25-39 WTemper..
1,899Leke 2,899Leke
XIAOMI REDMI NOTE 9S | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 64 GB XIAOMI REDMI NOTE 9S | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 64 GB
Vetem Online -19 %
XIAOMI REDMI NOTE 9S | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 64 GB  Pershkrimi i ProduktitEmri :  Smartphone Marka : XiaomiSis..
27,000Leke 33,499Leke
Altoparlanti i Samsung Galaxy Note 3 Altoparlanti i Samsung Galaxy Note 3
Vetem Online -60 %
Altoparlanti i Samsung Galaxy Note 3Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te b..
199Leke 499Leke
Ekran Origjinal per Huawei Honor 4X Ekran Origjinal per Huawei Honor 4X
Vetem Online -14 %
Ekran Origjinal per Huawei Honor 4XSpecifikimet e produktit:Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjina..
3,699Leke 4,299Leke
Kufje Sportive AWEI  ES-160i Kufje Sportive AWEI  ES-160i
Vetem Online -27 %
Kufje Sportive AWEI  ES-160iArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blin..
1,099Leke 1,499Leke
Ekran Origjinal per Xiaomi Redmi Note 8 Pro Ekran Origjinal per Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Vetem Online -10 %
Ekran Origjinal per Xiaomi Redmi Note 8 ProSpecifikimet e produktit:Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij ..
5,999Leke 6,699Leke
Butoni Home - Qarku i Samsung Galaxy S5 Butoni Home - Qarku i Samsung Galaxy S5
Vetem Online -35 %
Butoni Home - Qarku i Samsung Galaxy S5Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do t..
649Leke 999Leke
Furce Pastruese per Fytyren | Furçe Dore e Vogel Furce Pastruese per Fytyren | Furçe Dore e Vogel
Vetem Online -40 %
Furce Pastruese per Fytyren | Furçe Dore e VogelArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti q..
599Leke 999Leke
Kamera Para per Samsung Galaxy S5 Kamera Para per Samsung Galaxy S5
Vetem Online -40 %
Kamera Para per Samsung Galaxy S5Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te..
299Leke 499Leke
Bluze Adidas per Meshkuj | T-Shirts Bluze Adidas per Meshkuj | T-Shirts
Vetem Online -40 %
Bluze Adidas per Meshkuj | T-ShirtsArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te bl..
1,199Leke 1,999Leke
Fustan per Femra | Fustan i Shkurter Fustan per Femra | Fustan i Shkurter
Vetem Online -41 %
Fustan per Femra | Fustan i ShkurterArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te b..
2,599Leke 4,399Leke
Karrige per Lojra Gaming Chair MICHODAI ESL-GC1 Karrige per Lojra Gaming Chair MICHODAI ESL-GC1
Vetem Online -9 %
Karrige per Lojra Gaming Chair MICHODAI ESL-GC1Pershkrimi i ProduktitEmri :  Karrige GamingModeli : Michodai ESL-GC1Dimensionet : ..
40,999Leke 44,999Leke
Adaptor Audio Lighting ne Type-C Rock Adaptor Audio Lighting ne Type-C Rock
Vetem Online -53 %
Adaptor Audio Lighting ne Type-C RockPershkrimi i ProduktitEmri :  AdaptorModeli : ROCKDetaje :  Produkti eshte nje adaptor OTG i ..
899Leke 1,899Leke
Ekran per Samsung Galaxy J1 Mini-J105 Ekran per Samsung Galaxy J1 Mini-J105
Vetem Online -1 %
Ekran per Samsung Galaxy J1 Mini-J105Specifikimet e produktit:Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origji..
1,190Leke 1,199Leke
Bluze me Dizenjo Unik per Femra Bluze me Dizenjo Unik per Femra
Vetem Online -46 %
Bluze me Dizenjo Unik per FemraArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ..
2,499Leke 4,599Leke
Rrip Mesi per Dobesim | Waist Band JN-79 Rrip Mesi per Dobesim | Waist Band JN-79
Vetem Online -22 %
Rrip Mesi per Dobesim | Waist Band JN-79Pershkrimi i ProduktitMaterial i bute dhe i rehatshemElasticitet i moderuarNuk ushtron presion Nuk shkakt..
1,799Leke 2,299Leke
Paste per Pajisje Kompjuterike | Thermal Grease HY510 Paste per Pajisje Kompjuterike | Thermal Grease HY510
Vetem Online -25 %
Paste per Pajisje Kompjuterike | Thermal Grease HY510Pershkrimi i ProduktitEmri :  Paste per CPUModeli : HY510Percjellshmeria Termale :..
1,499Leke 1,999Leke
Lapsa per Buzet Lapsa per Buzet
Vetem Online -65 %
Lapsa per BuzetArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone es..
139Leke 399Leke
Ekran per Samsung Galaxy S4 I9500 Ekran per Samsung Galaxy S4 I9500
Vetem Online -10 %
Ekran per Samsung Galaxy S4 I9500Specifikimet e produktit:Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal...
4,499Leke 4,999Leke
Leve Kontrolli per Lojra SBOX 3 ne 1 | Joystick Gamepad GP-2009 Leve Kontrolli per Lojra SBOX 3 ne 1 | Joystick Gamepad GP-2009
Vetem Online -17 %
Leve Kontrolli per Lojra SBOX 3 ne 1 | Joystick Gamepad GP-2009Pershkrimi i ProduktitEmri :  Leve KontrolliMarka : SBOXModeli : GP-2009Gjate..
1,899Leke 2,299Leke
Bateri Samsung Galaxy S7 edge Bateri Samsung Galaxy S7 edge
Vetem Online -31 %
Bateri Samsung Galaxy S7 edgeArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne..
1,099Leke 1,599Leke
Rripa Fokesh per Vajza | Aksesore per Floket Rripa Fokesh per Vajza | Aksesore per Floket
Vetem Online -33 %
Rripa Fokesh per Vajza | Aksesore per FloketArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju..
599Leke 899Leke
Antene Wireless airMAX Sector 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna AM-5G16 Antene Wireless airMAX Sector 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna AM-5G16
Vetem Online -13 %
Antene airMAX BaseStation AM-5G16 Sector 5Ghz 120º 16dBiPershkrimi i ProduktitEmri :  Antene airMAX BaseStationProdhuesi : Ubiquiti Net..
12,999Leke 14,999Leke
Shirit per tonifikimin e trupit | Toning Band Shirit per tonifikimin e trupit | Toning Band
Vetem Online -33 %
Shirit per tonifikimin e trupit | Toning Band Ngjyra : Blu , rozeGjatesia : 1.5MDetajet : Ideale per forcuar tonifikimin e muskujve dhe per te pe..
399Leke 599Leke
Altoparlant iPhone 6S Altoparlant iPhone 6S
Vetem Online -60 % Vjen gjendje per 2-3 dite
Altoparlant iPhone 6SArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen t..
199Leke 499Leke
Makine Depilimi Alizz | Depilator per Femra Makine Depilimi Alizz | Depilator per Femra
Vetem Online -27 %
Makine Depilimi Alizz | Depilator per FemraPershkrimi i ProduktitEmri :  DepilatorMarka : AlizzModeli : HC-301Target : Femrat..
2,199Leke 2,999Leke
Makine Rroje Elektrike | Set per Meshkuj Makine Rroje Elektrike | Set per Meshkuj
Vetem Online -55 %
Makine Rroje Elektrike | Set per Meshkuj Pershkrimi i ProduktitEmri :  Makine RrojeDimensionet : 17.5cm x 4.3cmBurimi: energj..
1,799Leke 3,999Leke
Bateri Samsung Note 8 Bateri Samsung Note 8
Vetem Online -17 %
Bateri Samsung Note 8Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen t..
1,499Leke 1,799Leke
Mouse Gaming me Wireless Trust GXT 23213 103 Gav 6d 2000 dpi | VideoGame Mouse Gaming me Wireless Trust GXT 23213 103 Gav 6d 2000 dpi | VideoGame
Vetem Online -20 %
Mouse Gaming me Wireless Trust GXT 23213 103 Gav 6d 2000 dpi | VideoGamePershkrimi i ProduktitEmri :  MouseMarka : TrustModeli : 23213Lidhja..
2,399Leke 2,999Leke
Xham Mbrojtes per iPad Air 2 Xham Mbrojtes per iPad Air 2
Vetem Online -30 %
Xham Mbrojtes per iPad Air 2Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne ..
419Leke 599Leke
Tastiere Numerike SBOX per Kompjuter Desktop| KEYBOARD NUMERIC SBOX NK-106 Tastiere Numerike SBOX per Kompjuter Desktop| KEYBOARD NUMERIC SBOX NK-106
Vetem Online -37 %
Tastiere Numerike SBOX per Kompjuter Desktop| KEYBOARD NUMERIC SBOX NK-106Pershkrimi i ProduktitEmri : Tastiere numerike Marka : SBOX M..
1,199Leke 1,899Leke
Fustan Burberry per Femra Fustan Burberry per Femra
Vetem Online -35 %
Fustan Burberry per Femra Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ..
2,599Leke 3,999Leke
Ekran Origjinal per Huawei Y6 Ekran Origjinal per Huawei Y6
Vetem Online -25 %
Ekran Origjinal per Huawei Y6Specifikimet e produktit:Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Prod..
2,990Leke 3,999Leke
Bateri Baseus iPhone 8 plus Bateri Baseus iPhone 8 plus
Vetem Online -0 %
Bateri Baseus iPhone 8 plusArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne f..
1,999Leke 1,999Leke
Kompjuter HP ProDesk 600 G1 SFF pa Monitor | Desktop PC Kompjuter HP ProDesk 600 G1 SFF pa Monitor | Desktop PC
Vetem Online -8 %
Kompjuter HP ProDesk 600 G1 SFF pa Monitor | Desktop PCPershkrimi i ProduktitEmri :  Kompjuter Marka : HPModeli : HP ProDesk ..
25,899Leke 27,999Leke