MENU
Shporta

Mouse Gaming A4 Tech J95 | VideoGame

Mouse Gaming A4 Tech J95 | VideoGame
Mouse Gaming A4 Tech J95 | VideoGame
Mouse Gaming A4 Tech J95 | VideoGame
-18 %
Mouse Gaming A4 Tech J95 | VideoGame
Mouse Gaming A4 Tech J95 | VideoGame
Mouse Gaming A4 Tech J95 | VideoGame
Mouse Gaming A4 Tech J95 | VideoGame

Mouse Gaming A4 Tech J95


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Mouse

Marka : A4 Tech J95

Lidhja: me kabell

Gjatesia e kabllit : 1.8 metra

Dimensionet : 125mm x 66mm x 42mm

Rezolucioni : 5.000 CPI

Procesimi i imazheve : 368 Megapixels/ sekonde

Shpejtesia e frame-it : 4600 Frame/ sekonde

Jetegjatesia e Butonit : 10 milione klikime

Pershtatet me : Windows XP/ VISTA/ 7/ 8/ 8.1/ 10


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,799Leke
3,399Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: A4Tech J95
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.