MENU
Shporta

Video Projektor ACER X1323WH

Video Projektor ACER X1323WH
Video Projektor ACER X1323WH
Video Projektor ACER X1323WH
-3 %
Video Projektor ACER X1323WH
Video Projektor ACER X1323WH
Video Projektor ACER X1323WH
Video Projektor ACER X1323WH

Video Projektor ACER X1323WH


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Video Projektor

Modeli : ACER X1323WH

Dimensionet : 299.5 mm (gjeresi) x 105.1 mm (lartesi)

Teknologjia : DLP ( Digital Light Processing )

Ndricimi : 3700 Lumens

Rezolucioni : 1280 x 800

Jetegjatesia e llampes : 5000 ore

Konsumimi i energjise : 260W

Kontrast : 20.000 :1

Suporton : Rezolucionet grafike 1920 x 1200( WUXGA) 

Vecori: Video perputhet me sinjale analoge te sistemeve : NTSC, PAL, SECAM .


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
76,999Leke
78,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: ACER
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.