MENU
Shporta

Repeater dhe Perforcues Sinjali WiFi

Repeater dhe Perforcues Sinjali WiFi
Repeater dhe Perforcues Sinjali WiFi
Repeater dhe Perforcues Sinjali WiFi
Repeater dhe Perforcues Sinjali WiFi
-23 %
Repeater dhe Perforcues Sinjali WiFi
Repeater dhe Perforcues Sinjali WiFi
Repeater dhe Perforcues Sinjali WiFi
Repeater dhe Perforcues Sinjali WiFi
Repeater dhe Perforcues Sinjali WiFi

Repeater dhe Perforcues Sinjali WiFi 


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Repeater 

Tensioni : AC 110-240V

Frekuenca : 2.41-2.48 GHz

Shkalla e transmetimit : 300 Mbps

Perputhet me Standartet : IEEE 802.11n , IEEE 802.11g, IEEE 802.11b

Detaje  :

Repeater ose ndryshe perforcues i sinjalit te wireless-it mundeson aksesin ne rrjet te te gjithe pajisjeve te vendosur me ne skaje ose larg akses point-it tuaj. Ky produkt ju mundeson nje lundrim te shpejte dhe efikas te internetit .

Nese keni probleme me valet e wireless-it, kjo eshte zgjidhja perfekte per ju !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,299Leke
2,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: WiFi Repeater
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.