MENU
Shporta

Tablet Leagoo Leopad X | RAM 2 GB | Memorie 16 GB

Tablet Leagoo Leopad X | RAM 2 GB | Memorie 16 GB
Tablet Leagoo Leopad X | RAM 2 GB | Memorie 16 GB
Tablet Leagoo Leopad X | RAM 2 GB | Memorie 16 GB
-18 %
Tablet Leagoo Leopad X | RAM 2 GB | Memorie 16 GB
Tablet Leagoo Leopad X | RAM 2 GB | Memorie 16 GB
Tablet Leagoo Leopad X | RAM 2 GB | Memorie 16 GB
Tablet Leagoo Leopad X | RAM 2 GB | Memorie 16 GB

Tablet Leagoo Leopad X | RAM 2 GB | Memorie 16 GB

 

Pershkrimi i Produktit

Emri :  Tablet

Marka : Leagoo

Sistemi Operativ: Android 5.1 

Dimensionet : 243.4 x 171.6 x 9.2 mm

CPU (Proçesori ) : MT 8321 Quad-Core 1.3 GHz 32 bit

RAM/ Memorie : 2GB /  16GB

Ekrani ( Dispaly ) : 10 inch IPS 

Rezolucioni : 800 x 1280 pixels

Kamera : 5MP / 2MP

Karta Sim : me 2 karta 3G

Frekuenca : WCDMA 900/1200   GSM 850/900/1800/1900

Kapaciteti i baterise : 5000 mAh


Gjendja e produktit 

Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
8,999Leke
10,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Leagoo Leopad X
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.