MENU
Shporta

Akses Kontrolli per Ashensore | Access Controller RFID 125KHz

Akses Kontrolli per Ashensore | Access Controller RFID 125KHz
Akses Kontrolli per Ashensore | Access Controller RFID 125KHz
Akses Kontrolli per Ashensore | Access Controller RFID 125KHz
I Ri -25 %
Akses Kontrolli per Ashensore | Access Controller RFID 125KHz
Akses Kontrolli per Ashensore | Access Controller RFID 125KHz
Akses Kontrolli per Ashensore | Access Controller RFID 125KHz
Akses Kontrolli per Ashensore | Access Controller RFID 125KHz

Akses Kontrolli per Ashensore | Access Controller RFID 125KHz


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Akses Kontrolli

Marka : ACM

Modeli : ACM - 2000C

Wiegand : WG26/34 porta input dhe output

Rele : 12V DC/ 2A

Metodat operimit : CARD, PIN, CARD + PIN

Kapaciteti i userave : suporton 8000 user

Password : 4 shifra PIN

Pershtatet me : karta standarde 125KHz 


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,999Leke
3,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: ACM-2000C
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.