MENU
Shporta

Kufje Wireless/Bluetooth me Magnet Awei B922BL

Kufje Wireless/Bluetooth me Magnet Awei B922BL
Kufje Wireless/Bluetooth me Magnet Awei B922BL
Kufje Wireless/Bluetooth me Magnet Awei B922BL
Kufje Wireless/Bluetooth me Magnet Awei B922BL
-33 %
Kufje Wireless/Bluetooth me Magnet Awei B922BL
Kufje Wireless/Bluetooth me Magnet Awei B922BL
Kufje Wireless/Bluetooth me Magnet Awei B922BL
Kufje Wireless/Bluetooth me Magnet Awei B922BL
Kufje Wireless/Bluetooth me Magnet Awei B922BL

Kufje Wireless/Bluetooth me Magnet Awei B922BL 


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kufje

Marka : Awei B922BL

Perdorimi : Per te degjuar muzike, per te realizuar biseda gjate vrapimit, sporteve te ndryshme etj.

Pershtatet : Android, iPhone/iOS, Huawei, HTC, Sony, Computer, Portable Media Player, MP3 Player, iPod, iPad etj.

Koha e karikimit full : 1.5 ore

Koha kur degjon muzike : 4 ore

Koha per bisede telefonike : 6 ore

Standby( pa perdorur kufjet) : 200 ore

Material Cilesor dhe Rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,799Leke
2,699Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Awei B922BL
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.