MENU
Shporta

Pompe Nxehtesie MAXA (Chiller)

Pompe Nxehtesie MAXA (Chiller)
Pompe Nxehtesie MAXA (Chiller)
Pompe Nxehtesie MAXA (Chiller)
-9 %
Pompe Nxehtesie MAXA (Chiller)
Pompe Nxehtesie MAXA (Chiller)
Pompe Nxehtesie MAXA (Chiller)
Pompe Nxehtesie MAXA (Chiller)

Pompe Nxehtesie MAXA (Chiller)


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Pompe Nxehtesie

Modeli : Maxa

Detaje : 

Perdorimi i teknologjise se inverterit se bashku me motorret DC brushless, siguron efikasitet te pergjithshem me te madh te energjise se njesive, fale edhe kapacitetit te larte dhe efektit modulues.

Perdorimi i gjitheanshem i te gjithe komponenteve perkthehet ne nje rritje te COP dhe EER dhe nje rritje te ndjeshme ne efikasitetin e ngarkeses se pjeses (ESEER), duke gjetur optimumin e tij bazuar ne sjelljen e meparshme. Versioni V3 e qarkulluesit KE ne klasen e energjise A, lejojne nje kursim te mundshem deri ne 80% kur krahasohet me nje produkt standart dhe anulim total te zhurmave te rrjedhes. Ato i pershtatin performancat e tyre automatikisht ne kushtet e ngarkeses se ndryshueshme te sistemit hidraulik .

Disa nga avantazhet e pompes jane :

  • motor ventilimi DC - te gjithe njesite perdorin per ventilatorin nje motor inverter DC qe sipas fuqise se kerkuar dhe presionit te kondesimit (te ftohte) / avullimit (pompe ngrohje), modulon shpejtesine per te optimizuar efikasitetin e makines.
  • qarkullues DC - qarkulluesi brushless me efikasitet te larte me faktor EEi< 0.23 ne klasen e efikasitetit A.
  • kompresor DC - strukture e re, performance e permisuar ne frekuenca mesatare.

Profil i projektuar posacerisht per gazin R410A. Pesha e zvogeluar ne 50%. Magnetet e perhershme te avancuara permisojne performancen ne frekuenca te uleta.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
389,999Leke
429,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: MAXA
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.