MENU
Shporta

Kufje me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi

Kufje me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi
Kufje me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi
Kufje me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi
Kufje me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi
Kufje me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi
-21 %
Kufje me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi
Kufje me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi
Kufje me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi
Kufje me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi
Kufje me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi
Kufje me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi

Kufje me Bluetooth Airpods TWS2


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kufje

Modeli : Airpods

Versioni : TWS2

Lidhja : Me bluetooth 

Koha per te degjuar muzike : 7 ore

Koha StandBy : 10 dite

Funksioni : Perdoret per telefonata, audio dhe muzike. 

Pershtatet me : iPhone, Samsung, Xiaomi etj

Perfshihet : 2 kufje, kutia mbajtese dhe fisha e karikimit e tyre .

Vecori : Te pershtatshme per vrap pasi magneti ben te mundur qendrimin e tyre ne menyre uniforme. Pershtaten lehtesisht duke bere te mundur qe ju te mos rrezohen gjate momentit qe ju degjoni muzike edhe nese vraponi, beni palester ose aktivitete te tjera .

Material cilesor dhe rerezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
3,799Leke
4,799Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Kufje me Bluetooth
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.