MENU
Shporta

iPhone 7 Plus | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 32 GB

iPhone 7 Plus | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 32 GB
iPhone 7 Plus | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 32 GB
iPhone 7 Plus | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 32 GB
iPhone 7 Plus | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 32 GB
-32 %
iPhone 7 Plus | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 32 GB
iPhone 7 Plus | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 32 GB
iPhone 7 Plus | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 32 GB
iPhone 7 Plus | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 32 GB
iPhone 7 Plus | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 32 GB

iPhone 7 Plus | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 32 GB

 

Pershkrimi i Produktit

Emri :  Smartphone 

Marka : Apple

Modeli : iPhone 7 Plus

Sistemi Operativ: iOS 10.0.1

Dimensionet : 158.2 x 77.9 x 7.3 mm

CPU (Proçesori ) : Dual-Core 2.34 GHz (2x Hurricane + 2x Zephyr)

RAM/ Memorie : 3GB /  32GB 

Karta Grafike : PowerVR Series7XT Plus

Ekrani ( Dispaly ) : 5.5 inch IPS LCD

Rezolucioni : 1080 x 1920 pixels

Kamera : 12MP, 12MP / 7MP

Kapaciteti i baterise : 2900 mAh

Garancia : 3 muaj nga Aksesore.al


Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
39,499Leke
58,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: iPhone 7 plus
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.