MENU
Shporta

Boks me Bluetooth H855

Boks me Bluetooth H855
Boks me Bluetooth H855
-25 %
Boks me Bluetooth H855
Boks me Bluetooth H855
Boks me Bluetooth H855

Boks me Bluetooth H855


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Boks

Modeli : H855

Lidhja : me bluetooth versioni 4.1 

Koha e karikimit : 2.5 ore

Nderfaqja e karikimit : Micro USB

Perdorimi : Per te degjuar muzike

Kapaciteti i baterise : 1500 mAh

Vecori : Super Bass

Perfshihet : Boksi dhe fisha qe realizon karikimin e tij.

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,399Leke
3,199Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: H855
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.