MENU
Shporta

Kufje me Bluetooth Airpods i16 Max TWS

Kufje me Bluetooth Airpods i16 Max TWS
Kufje me Bluetooth Airpods i16 Max TWS
Kufje me Bluetooth Airpods i16 Max TWS
Kufje me Bluetooth Airpods i16 Max TWS
I Ri -32 %
Kufje me Bluetooth Airpods i16 Max TWS
Kufje me Bluetooth Airpods i16 Max TWS
Kufje me Bluetooth Airpods i16 Max TWS
Kufje me Bluetooth Airpods i16 Max TWS
Kufje me Bluetooth Airpods i16 Max TWS

Kufje me Bluetooth Airpods i16 Max TWS


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kufje

Modeli : Airpods

Versioni : i16 Max TWS

Lidhja : Me bluetooth 

Distanca e komunikimit :30 metra

Koha per muzike / biseda : 4 ore

Koha standby : 120 ore

Kapaciteti i baterise : 400mAh kutia mbajtese dhe 45mAh airpods

Funksioni : Perdoret per telefonata, audio dhe muzike.

Pershtatet me : iPhone, Samsung, Xiaomi etj

Perfshihet : 2 kufje, kutia mbajtese dhe fisha e karikimit e tyre .

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,299Leke
1,899Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Airpods i16 Max TWS
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.