MENU
Shporta

Kufje me Bluetooth HOCO W12 | Headphones Wireless

Kufje me Bluetooth HOCO W12 | Headphones Wireless
Kufje me Bluetooth HOCO W12 | Headphones Wireless
Kufje me Bluetooth HOCO W12 | Headphones Wireless
Kufje me Bluetooth HOCO W12 | Headphones Wireless
Kufje me Bluetooth HOCO W12 | Headphones Wireless
Kufje me Bluetooth HOCO W12 | Headphones Wireless
Kufje me Bluetooth HOCO W12 | Headphones Wireless
Kufje me Bluetooth HOCO W12 | Headphones Wireless
Kufje me Bluetooth HOCO W12 | Headphones Wireless
Kufje me Bluetooth HOCO W12 | Headphones Wireless
-22 %
Kufje me Bluetooth HOCO W12 | Headphones Wireless
Kufje me Bluetooth HOCO W12 | Headphones Wireless
Kufje me Bluetooth HOCO W12 | Headphones Wireless
Kufje me Bluetooth HOCO W12 | Headphones Wireless
Kufje me Bluetooth HOCO W12 | Headphones Wireless
Kufje me Bluetooth HOCO W12 | Headphones Wireless
Kufje me Bluetooth HOCO W12 | Headphones Wireless
Kufje me Bluetooth HOCO W12 | Headphones Wireless
Kufje me Bluetooth HOCO W12 | Headphones Wireless
Kufje me Bluetooth HOCO W12 | Headphones Wireless
Kufje me Bluetooth HOCO W12 | Headphones Wireless

Kufje me Bluetooth HOCO W12 | Headphones Wireless 


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kufje me Bluetooth

Marka : HOCO

Modeli : W12

Permasat : 200 x 75 x 195 mm

Lidhja : Me bluetooth version 4.1 por te krijon mundesine e lidhjes me fishe AUX 3.5mm

Distanca e transmetimit : 10 metra

Koha e karikimit full : rreth 2.5 ore

Koha per bisede / muzike: 12 ore

Koha StandBy : 200 ore

Kapaciteti i baterise : 400 mAh

Perfshire : mikrofon HD per telefonata te qarta

Funksioni : Perdoret per telefonata, audio dhe muzike.

Pershtatet me : iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei etj

Vecori : veshore te buta dhe shume te rehatshme, krahe metalik fleksibel te forte dhe qe zgjatet ne pershtatje me koken etj


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
6,999Leke
8,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: HOCO W12
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.