MENU
Shporta

Karikues Wireless Origjinal per Samsung Fast Charger

Karikues Wireless Origjinal per Samsung Fast Charger
Karikues Wireless Origjinal per Samsung Fast Charger
Karikues Wireless Origjinal per Samsung Fast Charger
-5 %
Karikues Wireless Origjinal per Samsung Fast Charger
Karikues Wireless Origjinal per Samsung Fast Charger
Karikues Wireless Origjinal per Samsung Fast Charger
Karikues Wireless Origjinal per Samsung Fast Charger

Karikues Wireless Origjinal per Samsung Fast Charger


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Karikues Wireless

Marka : Samsung

Detaje : 

Produkti eshte i markes Samsung, cilesia origjinale dhe mundeson karikimin e shpejte te telefonit tuaj nepermjet wireless-it.

Mjafton te vendosni telefonin tuaj mbi karikuesin me wireless dhe do te karikohet pa pasur nevojen e vendosjes se fishes ne telefonin tuaj.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
3,999Leke
4,199Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Samsung
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.