MENU
Shporta

Dron Fluturues D-60 me Autonomi Fluturimi 8 Minuta

Dron Fluturues D-60 me Autonomi Fluturimi 8 Minuta
Dron Fluturues D-60 me Autonomi Fluturimi 8 Minuta
Dron Fluturues D-60 me Autonomi Fluturimi 8 Minuta
-38 %
Dron Fluturues D-60 me Autonomi Fluturimi 8 Minuta
Dron Fluturues D-60 me Autonomi Fluturimi 8 Minuta
Dron Fluturues D-60 me Autonomi Fluturimi 8 Minuta
Dron Fluturues D-60 me Autonomi Fluturimi 8 Minuta

Dron Fluturues D-60 me Autonomi Fluturimi 8 Minuta 


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Dron Fluturues

Modeli : Yidajia D-60

Lidhja : me wifi

Frekuenca : 2.4GHz

Autonomi fluturimi : 8 minuta

Vecori : ndertuar me kamera HD


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
4,999Leke
7,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Yidajia D-60
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.