MENU
Shporta

Boks me Bluetooth Cigii | Wireless Speaker

Boks me Bluetooth Cigii | Wireless Speaker
Boks me Bluetooth Cigii | Wireless Speaker
Boks me Bluetooth Cigii | Wireless Speaker
Boks me Bluetooth Cigii | Wireless Speaker
-13 %
Boks me Bluetooth Cigii | Wireless Speaker
Boks me Bluetooth Cigii | Wireless Speaker
Boks me Bluetooth Cigii | Wireless Speaker
Boks me Bluetooth Cigii | Wireless Speaker
Boks me Bluetooth Cigii | Wireless Speaker

Boks me Bluetooth Cigii | Wireless Speaker


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Boks

Marka : Cigii

Modeli : S11B

Lidhja : me bluetooth 

Dimensionet : 138 mm x 250 mm

Fuqia Output :10W

Distanca e transmetimit : 10 metra

Perdorimi : Per te degjuar muzike, ka funksionin edhe si FM radio, A2DP Wireless etj

Kapaciteti i baterise : 1500 mAh

Pajisur me: USB port, aoudio input 3.5mm dhe suporton karte memorie

Vecori : muzike shume te qarte dhe efekt dinamik te zerit

Pershtatet me: PC, MID, TV dhe pajisje te tjera

Perfshihet : Boksi, rripi mbajtes dhe fisha qe realizon karikimin e tij.

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
3,899Leke
4,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Cigii S11B
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.