MENU
Shporta

Adaptor USB ne SATA per HDD dhe SSD

Adaptor USB ne SATA per HDD dhe SSD
Adaptor USB ne SATA per HDD dhe SSD
I Ri -24 %
Adaptor USB ne SATA per HDD dhe SSD
Adaptor USB ne SATA per HDD dhe SSD
Adaptor USB ne SATA per HDD dhe SSD

Adaptor USB ne SATA per HDD dhe SSD


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Adaptor

Detaje : 

Konvertuesi ben te mundur tranferimin e shpejte dhe ruajtjen e te dhenave ne HDD ose SSD. Ka instalim te thjeshte plug and play.

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,299Leke
1,699Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Adaptor
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.