MENU
Shporta

H9 Mini Keyboard 2.4G Wireless Mouse and Touchpad

H9 Mini Keyboard 2.4G Wireless Mouse and Touchpad
H9 Mini Keyboard 2.4G Wireless Mouse and Touchpad
Vetem Online -25 %
H9 Mini Keyboard 2.4G Wireless Mouse and Touchpad
H9 Mini Keyboard 2.4G Wireless Mouse and Touchpad
H9 Mini Keyboard 2.4G Wireless Mouse and Touchpad

SPECIFIKIMET

Marka: E re

Gjendja: E re

Modeli: tastierë mini H9

Ngjyra: E zezë

Materiali: Plastikë e fortë

Zbatimi: Laptop

Lloji i ndërfaqes: USB

DPI: 1500

Lloji: 2.4GHZ 3 në 1 me tastierë

Numri i rrotullave: Shirit prekës

Numri i butonave: 15

Rezolucioni optik: 1600 DPI

Metoda e gjurmimit: Sensor i dyfishtë

Orientimi i duarve: Të dy duart

Statusi i produkteve: Aksione

Teknologji pa tel: Mbështetje

Madhësia e artikullit: 140mm x 20mm x 92mm

Pesha e artikullit: 97g


PAKETIMI I PERFSHIRE

- H9 mini tastierë x 1 copë

- Marrës USB 2.4G x 1 copë

- Bateri e rikarikueshme x 1 copë

- Kabllo karikimi x 1 copë

- Manuali i përdorimit x 1 copë

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,499Leke
1,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Modeli: tastiere wifi h9

Dergoja nje miku


Per te siguruar pakon ne kohe dhe cilesi ne perdorim dy sherbime transporti ekspres
1.Posta Shqiptare
2.Adex Courier EkspresMetodat e thjeshta dhe te siguruara e bejne me te lehte porosine tuaj:

Ne ofrojme mundesite si me poshte:
1.Paguaj Kesh ne dorezim te pakos tek postieri
2.Transferte Bankare 
3.Paypal 
4.Karte Krediti ose Debiti

Zakonisht sherbimi i postimit varion nga 24-48 ore.

Per te siguruar cilesine e sherbimit procesi i dorezimit kalon ne keto faza.
1.Konfirmimi i porosise 
2.Printimi i faturave dhe Testimi i produktit
3.Paketimi 
4.Shperndarja 
Per me shume informacion lidhu me kujdesin ndaj klientit nga ora 08:00-16:00
ne numrin 042253169 qe eshte dhe WhatsApp


Per te ofruar nje sherbim korrekt dhe dinjtoz ne ofrojme mundesine e sherbimit dhe pas blerjes se produktit.
Nepermjet formularit kthim produkti ju do te jeni ne gjendje te njoftoni ne kohe reale nje problematike prane departamentit mbrojta e konsumatorit.
Kliko tek formulari me poshte.

Formulari i kthimit te produktit Disa pyetje te shpeshta ?

Lancuar ne Prill 2018, Akesore.al (aksesor.al) eshte nje pike adresimi per konsumatorin Shqiptar. Platforma i jep mundesine klienteve te porositin nga kudo qe ndodhen . Aksesore.al ka tashme me shume se 6000 produkte Te furnizuar nga disa fabrika te njohura ne Europe dhe Kine. Aksesore.al iu sjell klienteve kualitetin e produkteve me cmime me te mira ne treg edhe per porosi te vogla. Dhe akoma me shume, Akesore.al ofron dergesa falas per shumicen e produkteve.
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.