MENU
Shporta

Boks me Bluetooth Multifunksional | Wireless Speaker HF-Q3

Boks me Bluetooth Multifunksional | Wireless Speaker HF-Q3
Boks me Bluetooth Multifunksional | Wireless Speaker HF-Q3
Boks me Bluetooth Multifunksional | Wireless Speaker HF-Q3
Boks me Bluetooth Multifunksional | Wireless Speaker HF-Q3
Boks me Bluetooth Multifunksional | Wireless Speaker HF-Q3
Boks me Bluetooth Multifunksional | Wireless Speaker HF-Q3
-18 %
Boks me Bluetooth Multifunksional | Wireless Speaker HF-Q3
Boks me Bluetooth Multifunksional | Wireless Speaker HF-Q3
Boks me Bluetooth Multifunksional | Wireless Speaker HF-Q3
Boks me Bluetooth Multifunksional | Wireless Speaker HF-Q3
Boks me Bluetooth Multifunksional | Wireless Speaker HF-Q3
Boks me Bluetooth Multifunksional | Wireless Speaker HF-Q3
Boks me Bluetooth Multifunksional | Wireless Speaker HF-Q3

Boks me Bluetooth Multifunksional | Wireless Speaker HF-Q3


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Boks

Modeli : HF-Q3

Input : DC 5V

Lidhja : me bluetooth

Dimensionet : 95mm x 95mm x 108mm

Fuqia Output : 5W

Kapaciteti i baterise : 1200 mAh

Kohezgjatja e baterise : 9 ore

Perfshihet : Boksi dhe fisha MicroUSB qe mundeson karikimin e tij.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,399Leke
1,699Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: HF-Q3
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku