MENU
Shporta

Apple iPhone SE | Smartphone | Memorie 64 GB

Apple iPhone SE | Smartphone | Memorie 64 GB
Apple iPhone SE | Smartphone | Memorie 64 GB
Apple iPhone SE | Smartphone | Memorie 64 GB
Apple iPhone SE | Smartphone | Memorie 64 GB
Apple iPhone SE | Smartphone | Memorie 64 GB
I Ri -6 %
Apple iPhone SE | Smartphone | Memorie 64 GB
Apple iPhone SE | Smartphone | Memorie 64 GB
Apple iPhone SE | Smartphone | Memorie 64 GB
Apple iPhone SE | Smartphone | Memorie 64 GB
Apple iPhone SE | Smartphone | Memorie 64 GB
Apple iPhone SE | Smartphone | Memorie 64 GB

Apple iPhone SE | Smartphone | Memorie 64 GB

 

Pershkrimi i Produktit

Emri :  Smartphone 

Marka : Apple

Modeli : iPhone SE

Sistemi Operativ: iOS 9.3.2

Dimensionet : 123.8 x 58.6 x 7.6 mm

CPU (Proçesori ) : Dual-Core 1.84GHz Twister

Memorie :  64GB 

Karta Grafike : PowerVR GT7600

Ekrani ( Dispaly ) : 4.0 inch IPS LCD

Rezolucioni : 640 x 1136 pixels

Kamera : 12MP / 1.2MP

Kapaciteti i baterise : 1624 mAh

Garancia : 12 muaj nga Aksesore.al

Asistence Teknike : 12 muaj nga Aksesore.al


Transporti
 
|Nepermjet Postes Private brenda 24-48 he ate qe ndodhet ne foto. Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
59,499Leke
63,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: iPhone SE
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.