MENU
Shporta

Karikues per Samsung (Koke + Fishe Karikimi Micro Usb)

Karikues per Samsung (Koke + Fishe Karikimi Micro Usb)
Karikues per Samsung (Koke + Fishe Karikimi Micro Usb)
Karikues per Samsung (Koke + Fishe Karikimi Micro Usb)
-33 %
Karikues per Samsung (Koke + Fishe Karikimi Micro Usb)
Karikues per Samsung (Koke + Fishe Karikimi Micro Usb)
Karikues per Samsung (Koke + Fishe Karikimi Micro Usb)
Karikues per Samsung (Koke + Fishe Karikimi Micro Usb)

Karikues per Samsung (Koke + Fishe Karikimi Micro Usb)


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Fishe + Koke Karikimi Samsung

Detaje : 

Produkti perfshin setin koke karikimi dhe fishen e karikimit Micro USB, duke mundesuar karikimin e te gjitha modeleve te Android si psh: Samsung, Xiaomi, Huawei, Sony etj.

Materiali eshte i forte dhe rezistent.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
999Leke
1,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Samsung
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.